Red Bull

SANZARU Consulting Sp. z o.o nawiązała współpracę z Red Bull Sp. z o.o. w zakresie doradztwa dotyczącego wdrożenia systemu informatycznego wspierającego dział sprzedaży.

 

 

 

 

SANZARU Consulting Sp. z o.o. i Red Bull Sp. z o.o. podpisały w październiku 2012 roku umowę ramową na doradztwo w zakresie informatyzacji, w ramach której SANZARU Consulting Sp. z o.o wspierała Red Bull Sp. z o.o. w wyborze i wdrożeniu zintegrowanego rozwiązania wymiany informacji w tradycyjnym kanale sprzedaży.

SANZARU™ była odpowiedzialna m.in. za wsparcie merytoryczne na etapie wyboru dostawcy rozwiązania oraz negocjacji warunków finansowych i parametrów świadczenia usług. Będzie też doradzać podczas procesu wdrożenia przez Red Bull Sp. z o.o. systemu informatycznego raportującego dane o odsprzedaży oraz stanach magazynowych dystrybutorów.

Umowa pomiędzy SANZARU Consulting Sp. z o.o. a Red Bull Sp. z o.o. będzie obowiązywała do lipca 2013 roku.

SANZARU Consulting Sp. z o.o. to pierwsza polska firma konsultingowa specjalizująca się w obsłudze projektów wdrożeniowych w zakresie mobilnych systemów wsparcia sprzedaży klas SFA (Sales Force Automation) / FFA (Field Force Automation) / CRM (Customer Relationship Management) / Social & Cloud collaboration oraz systemów obsługi transakcji biznesowych klasy B2B (Business to Business).

Red Bull Sp. z o.o. to polska firma będąca częścią austriackiego giganta produkującego napoje energetyczne. Siedziba główna Red Bulla znajduje się w Fuschl am See – niedaleko Salzburga w Austrii. Obecnie każdego roku w ponad 160 krajach sprzedaje się około 4 miliardów puszek Red Bulla. W Polsce Red Bull jest niekwestionowanym liderem wartościowym w kategorii napojów energetycznych.