Energizer

SANZARU Consulting Sp. z o.o nawiązała współpracę z Energizer Group Polska Sp. z o.o.
w zakresie doradztwa dotyczącego wdrożenia systemów informatycznych wspierających działy sprzedaży, analiz, trademarketingu oraz logistyki.

 

 

 

 
SANZARU Consulting Sp. z o.o. i Energizer Group Polska Sp. z o.o. podpisały umowę ramową na świadczenie usług doradztwa strategicznego w zakresie informatyzacji. W ramach podpisanej umowy SANZARU Consulting Sp. z o.o. będzie wspierać Energizer Group Polska Sp. z o.o. w procesie wyboru zintegrowanego rozwiązania automatyzacji sił sprzedaży (SFA) oraz wymiany informacji z partnerami biznesowymi (B2B) w tradycyjnym kanale sprzedaży. Celem wdrożenia będzie jeszcze lepsze wykorzystanie potencjału Energizer Group Polska Sp. z o.o. poprzez optymalizację parametrów pracy mobilnych pracowników terenowych.

SANZARU™ będzie odpowiedzialna m.in. za zebranie potrzeb biznesowych organizacji sprzedażowej w zakresie systemów klas SFA oraz B2B, a także za wsparcie merytoryczne na etapie wyboru dostawcy rozwiązania. Zakres świadczonych usług będzie obejmował zarówno pracę z terenowymi reprezentantami handlowymi w zdefiniowanych kanałach sprzedaży jak również pracę z menadżerami sprzedaży Energizer Group Polska Sp. z o.o. Dodatkowe spotkania i analizy potrzeb pracowników działów marketingu, analiz, logistyki oraz IT mają pozwolić na spójną definicje potrzeb Energizer Group Polska Sp. z o.o. oraz na ich podstawie wybór docelowego rozwiązania informatycznego wspierającego sprzedaż całej Firmy.

SANZARU Consulting Sp. z o.o. to pierwsza polska firma konsultingowa specjalizująca się w obsłudze projektów wdrożeniowych w zakresie mobilnych systemów wsparcia sprzedaży klas SFA (Sales Force Automation) / FFA (Field Force Automation) / CRM (Customer Relationship Management) / Social & Cloud collaboration oraz systemów obsługi transakcji biznesowych klasy B2B (Business to Business).

Energizer Group Polska Sp. z o.o. to polska firma będąca częścią Energizer Holdings Inc. notowanego na nowojorskiej giełdzie. Energizer jest jednym z największych na świecie producentów baterii i latarek oraz światowym liderem w dostarczaniu rozwiązań tzw. przenośnej energii. Od 2003 Energizer jest właścicielem marki Wilkinson Sword i jednocześnie drugim na świecie producentem produktów do golenia na mokro. W Polsce Energizer obecny jest od 1994 roku i do chwili obecnej jest w ścisłej czołówce graczy w obu swoich kategoriach.