Kariera

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Project Manager
Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, elastyczne godziny pracy oraz ciekawy system motywacyjny

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym oraz klauzulą(*) na adres info@sanzaru.eu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunków technicznych lub ekonomicznych
  • min. 3 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów informatycznych
  • znajomość metodyk prowadzenia projektów informatycznych, np. PRINCE2 lub PMBoK
  • umiejętność pracy w zespole oraz docelowo zarządzania zespołem
  • odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność i kreatywność
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dyspozycyjność (wyjazdy krajowe)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Atuty

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych
    dotyczących wdrożeń systemów wsparcia sprzedaży
  • znajomość systemów klasy SFA / FFA lub CRM
  • znajomość systemów obsługi transakcji biznesowych klasy B2B
  • znajomość zagadnień związanych z branżą FMCG, w szczególności procesów sprzedażowych
  • certyfikat potwierdzający znajomość metodyk zarządzania projektami informatycznymi
  • znajomość zagadnień z zakresu ITIL

Obowiązki

  • analiza i definiowanie wymagań biznesowych Klientów
  • prowadzenie projektów informatycznych po stronie Klientów
  • koordynacja pracy zespołów projektowych po stronie Klientów oraz dostawców systemów
  • kontrola przebiegu projektów informatycznych
  • współpraca z konsultantami zewnętrznymi
  • prowadzenie dokumentacji projektowej
  • raportowanie postępu prac

Lokalizacja

  • Warszawa
  • Lublin
  • Kraków

(*) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.)