Geneza

非禮勿視、非禮勿聽、非禮勿言、非禮勿動。

Nie patrz na to, co jest wbrew przyzwoitości.
Nie słuchaj tego, co jest wbrew przyzwoitości.
Nie mów tego, co jest wbrew przyzwoitości.
Nie rób tego, co jest wbrew przyzwoitości.

Chińska mądrość spisana przez uczniów Konfucjusza przedstawiana jest obecnie jako japońskie przysłowie sanzaru (三猿) –
trzy mądre małpki.

We współczesnym świecie, jedno ze znaczeń owej maksymy sprowadza się do działania na rzecz oraz w interesie drugiego podmiotu oraz braku zaangażowania w sytuacje etycznie wątpliwą.
Takie jest też nasze rozumienie biznesu – działamy wszędzie, tam gdzie możemy zagwarantować wartość dodaną.

Cel

gwarancja wartości dodanej

Naszym celem jest dostarczenie wyjątkowo specjalistycznego know-how z zakresu definiowania, wdrażania, utrzymywania i rozwijania szeroko rozumianych systemów wsparcia sprzedaży.

Wiedza, którą oferujemy naszym Klientom przekłada się bezpośrednio na efektywność finansową realizowanych projektów poprzez poprawę warunków finansowania projektów, dostarczenie usługi o wyższej jakości lub poprawę warunków funkcjonującego rozwiązania.

Firma

sanzaru® jest odpowiedzią na współczesne potrzeby pracowników działów analiz, marketingu, sprzedaży oraz IT w zakresie realizacji projektów wsparcia sprzedaży lub obsługi transakcji biznesowych

 
sanzaru® to pierwsza polska firma konsultingowa specjalizująca się w obsłudze projektów wdrożeniowych w zakresie mobilnych systemów wsparcia sprzedaży klasy SFA (Sales Force Automation) / FFA (Field Force Automation) / CRM (Customer Relationship Management) / Social & Cloud collaboration oraz systemów obsługi transakcji biznesowych klasy B2B (Business to Business).

Posiadane przez zespół naszych doradców blisko dziesięcioletnie doświadczenie w procesach sprzedaży i wdrożeń różnego rodzaju systemów informatycznych, pozwala nam z sukcesem świadczyć wyspecjalizowane usługi związane z pełną obsługą procesów ofertowania, negocjacji i wdrażania systemów informatycznych, jak również optymalizacji kosztów związanych z ich funkcjonowaniem.